Koristimo "cookies" kako bismo unaprijedili funkcionalnost stranice atosbank.ba. Pritiskom na bilo koji link na ovoj stranici prihvatate korišćenje "cookies". Uslovi korišćenja

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

24.02.2024.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1372211.153841.1877271.2203161.222691
CADCAD12411.285391.3028141.3408031.3778741.381895
CHFCHF75611.9907192.0050852.0540122.099492.109752
DKKDKK20810.2521570.2571420.2623730.2676380.270524
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.2053672.2397542.2918092.3452082.352085
NOKNOK57810.1628560.1661130.171730.1767410.17657
RSDRSD9411001.5269131.6270381.6687571.7104761.727163
RUBRUB64310.0173240.0180850.0190370.0199890.019989
SEKSEK75210.1672850.1706140.175340.1797220.179547
USDUSD84011.7520831.765631.805271.8469121.851428

EURIBOR

Trebate pomoć?