Koristimo "cookies" kako bismo unaprijedili funkcionalnost stranice atosbank.ba. Pritiskom na bilo koji link na ovoj stranici prihvatate korišćenje "cookies". Uslovi korišćenja

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

20.07.2024.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1520091.1688441.2016651.2361851.23859
CADCAD12411.2552391.2722551.3092981.3455531.34948
CHFCHF75611.9593651.9735052.0188172.0664232.076523
DKKDKK20810.251910.2568910.262140.2673760.27026
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.234042.2688742.3206342.3756992.382666
NOKNOK57810.1564550.1595840.1653910.1697950.16963
RSDRSD9411001.5288311.6290831.6708541.7126251.729334
RUBRUB64310.018690.0195110.0205380.0215650.021565
SEKSEK75210.1605770.1637720.1684610.1725150.172347
USDUSD84011.7425881.7560611.7959871.8369031.841394

EURIBOR

Trebate pomoć?